• en
  • fi
  • sv

Herkkupiste

Herkkupisteen logo

Herkkupiste – tilaa ja nouda

Tilaa ja nouda tilaisuutesi juhlatuotteet Juveneksen Herkkupistepalvelusta. Voit helpottaa juhlasi järjestelyjä tilaamalla herkulliset juhlatuotteet meiltä. Tee tilauksesi tilauslomakkeella tai soita puh. 0207 600 300. Voit noutaa tuotteet sovittuna ajankohtana ravintolastamme. Suosittelemme pieniin juhliin ja illanistujaisiin myös Juvenes Easy-menuja ja Sinulle sopivat -menuja.

Hinnat ovat voimassa toistaiseksi. Juvenes Oy varaa oikeuden muutoksiin tuotteita ja hintoja koskien.

Herkkupisteen tuotteet maksetaan noudettaessa.

Herkkupistepalvelun noutopaikat

(Katso Herkkupisteiden sijainnit ja aukioloajat klikkaamalla haluamaasi Juvenes ravintolan nimeä.)

Tampere

Juvenes Juhlapalvelu
Puh. 0207 600 300
juhlapalvelu@juvenes.fi
(noutopisteet ohessa)

Ravintola Saarni
Hatanpään valtatie 11 (ajo-osoite: Voimakatu 20)
Puh. 0207 600 352
saarni@juvenes.fi

Restaurant Dynamo
Hatanpään valtatie 24
p. 0207 600 120
dynamo@juvenes.fi

Restaurant Frenckell & Piha
Frenckellinaukio 2 H
puh. 0207 600 358
frenckell@juvenes.fi

Yliopiston Ravintola (TaY päätalo, Keskustakampus)
Kalevantie 4
Puh. 0207 600 370
yoravintola@juvenes.fi

Ravintola Arvo (TaY Kaupin kampus)
Lääkärinkatu 1
Puh. 0207 600 372
arvo@juvenes.fi

Ravintola Nasta
Kurssikeskuksenkatu 11
Puh. 0207 600 356
nasta@juvenes.fi

Ravintola Ratamo
Tampereen valtatie 15
Puh. 0207 600 366
ratamo@juvenes.fi

Hervanta, Tampere

Juvenes Café Konehuone (TTY Kampus, Konetalo)
Korkeakoulunkatu 2A
Puh. 0207 600 382

Seinäjoki

Ravintola Komia (Frami B-talo)
Kampusranta 9 B
Puh. 0207 600 391
komia@juvenes.fi

Oulu

Restaurant Foodoo
Biologintie, ovet FI, A, B, C
90570 Oulun yliopisto
020 7 600 104
foodoo@juvenes.fi, foodookeittio@juvenes.fi

Restaurant Mara
Erkki Koiso-Kanttilankatu
90570 Oulu
Keittiön puh: 020 7600 102
mara@juvenes.fi, marakeittio@juvenes.fi

Pori

Ravintola Skene
Satakunnankatu 25, 28130 Pori
0207 600 364
skene@juvenes.fi

Vaasa

Ravintola Alere
Wolffintie 31 Novia 1krs.
65200 Vaasa
0207 600 384
alere@juvenes.fi

Ravintola Erkki
Yliopistonranta 10, Fabriikin 1. krs
65200 Vaasa
020 7600 328
erkki@juvenes.fi

Ravintola Mathilda
Wolffintie 34, Tervahovin 1. krs
65200 Vaasa
020 7600 325
mathilda@juvenes.fi

Ravintola Serveri
Wolffintie 30, VAMK 1 krs.
65200 Vaasa
020 7600 386
serveri@juvenes.fi

Lahti

Ravintola Kivi
Sibeliuksenkatu 6 C
15110 Lahti
0207 600 142
kivi@juvenes.fi

Jyväskylä

Ravintola Twist
Rajakatu 35
40200 Jyväskylä
0207 600 163
twist@juvenes.fi

Ravintola Cube
Piippukatu 2
40100 Jyväskylä
0207 600 160
cube@juvenes.fi

Helsinki

Restaurant Juniper
Panuntie 4
00610 Helsinki
0207 600 151
juniper@juvenes.fi

Hyvinkää

Restaurant One
Ole hyvä, ja ota yhteys suoraan ravintolaan:
one@juvenes.fi

Valtakunnallinen MYYNTIPALVELU PALVELEE

Myyntipalvelu avoinna:
maanantai – torstai  klo 9.00-15.00,
perjantaisin klo 9.00-13.00
juhlapalvelu@juvenes.fi
puh. 0207 600 300

Tapahtuma-, juhla- ja kokousmyynti
Myyntipäällikkö Arja Mäkimartti
arja.makimartti@juvenes.fi
puh. 0207 600 305

Sivustomme käyttää evästeitä, liittyen kolmannen osapuolen palveluihin. Lue lisää tietosuojaselosteistamme ja hyväksy evästeiden käyttö.